Produkt dnia
Dziewczynka z sercem XL
Dziewczynka z sercem XL

54,99 zł

szt.
Zawsze całuj mnie na dobranoc II
Zawsze całuj mnie na dobranoc II

42,99 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Montaż

Montaż samoprzylepnych naklejek PVC 

Nie ma nic prostszego! Naklejki są samoprzylepne, więc nie potrzeba do nich żadnych narzędzi czy kleju. Wybierz odpowiednie miejsce na dekorację, odklej naklejkę od arkusza i przyklej na ścianę. Jeśli przyklei się krzywo możesz ją odkleić i przykleić ponownie. Na koniec wygładź naklejkę suchą szmatką aby zlikwidować ewentualne bąbelki powietrza.

Można je umieszczać na wszystkich gładkich powierzchniach takich jak ściany, okna, lustra, kafelki bądź meble a także sprzęt AGD jak np. lodówkę. Upewnij się, że powierzchnia w miejscu, w którym chcesz przykleić naklejkę, jest czysta i sucha. Dzięki temu naklejka będzie się lepiej trzymała.

Większość farb lateksowych/akrylowych (zmywalnych) nie trzyma naklejek. Są to farby odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, w związku z tym klej na naklejkach również jest przez te farby odrzucany.

Jeśli masz wątpliwości, czy naklejki będą trzymały się na Twojej ścianie, szukasz porady skontaktuj się z nami !!

Naklejki możesz czyścić wilgotną szmatką. 

Montaż naklejek winylowych:

1. Przygotuj powierzchnię:

Naklejki można aplikować na wszystkie gładkie i czyste powierzchnie – ściany, drewno (drzwi i meble), szkło (okna, lustra), tworzywa sztuczne (sprzęt AGD, laptopy, iPady itd.), metal itd.

Prace rozpocznij od oczyszczenia powierzchni, na której planowany jest montaż naklejki. Przed rozpoczęciem naklejania, ściany lub inne podłoża muszą być czyste i suche. Usuń więc pył i kurz aby naklejki lepiej się trzymały. Odczekaj conajmniej 2 tygodnie po malowaniu ściany aby nie zniszczyć ściany i naklejki. 


2. Przygotuj naklejkę

Naklejkę, którą otrzymasz w kartonowej tubie transportowej, zwiniętą w rulon, wyjmij i rozłóż na płaskiej (czystej) powierzchni wzorem do góry. Naklejka znajduje się na grubym papierze podkładowym. Jeśli nie jest na nią naklejona folia transportowa, wchodzi ona w skład zestawu. Przyklej folię transportową na wzór naklejki.

Przy użyciu rakli (karty bankomatowej lub linijki) wygładź powierzchnię papieru, tak aby wszystkie warstwy idealnie do siebie przylegały (papier podkładowy - naklejka - folia transportowa)

3. Rozplanuj ułożenie 

Jeśli to konieczne (szczególnie w przypadku dużych naklejek), naklejkę przymocuj do ściany za pomocą taśmy malarskiej aby zweryfikować jej położenie. Aby ułatwić zadanie sugerujemy również aplikację naklejek gabarytowych w dwie osoby. 

W przypadku naklejek mniejszych odklej papier podkładowy na biurku lub stole. Nie ma konieczności mocowania do ściany za pomocą taśmy malarskiej, jeśli tak będzie Ci wygodniej. 

4. Usuń papier podkładowy

Po ustaleniu pozycji naklejki, odklej od spodu papier podkładowy. Uważaj aby nie pozostał na nim żaden element wzoru. Jeżeli tak się stanie należy ponownie przykleić ten fragment, docisnąć wzór i delikatnie odkleić papier. 

5. Aplikacja

Korzystając z rakli, dociskaj naklejkę do ściany poprzez folię transportową. Wygładzaj i prowadź ją poziomymi pasami, systematycznie przesuwając się w dół. Dzięki temu pod wzór nie zostaną wtłoczone bąbelki powietrza.

6. Usuń folię transportową

Możesz pomału odklejać folię transportową od ściany pod kątem 180° (równolegle do powierzchni) , uważając aby naklejka nie odkleiła się razem z nią. Folię odklejaj równym i wolnym tempem. Uważnie obserwuj czy wszystkie elementy wzoru zostają na powierzchni. Jeżeli któryś zostanie na folii transportowej, wróć kilka centymetrów, dociśnij element przez folię i ponownie odklej ją od powierzchni. Gdyby powstały bąble to można przekłuć je delikatnie igłą. Natomiast małe bąble powinny samoistnie zniknąć po niedługim czasie.

 

Montaż zegarów lustrzanych: 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl