Produkt dnia

NAKLEJKI ŚCIENNE - BANKSY

Jeżeli wśród naszych Klientów mamy osoby, które pasjonują się sztuką i lubią jej dodatek w swoim codziennym życiu, produkty dostępne w tej kategorii doskonale sprawdzą się w ich wnętrzach. Proponujemy tutaj bowiem naklejki na ścianę z motywami Banksy’ego – brytyjskiego artysty ulicznego, o którym co jakiś czas jest głośno na całym świecie. Chociaż nikt nie zna prawdziwej tożsamości tego mężczyzny, ma on ogromną grupę swoich fanów.

Dzieła Banksy'ego w formie naklejek na ścianę

Dzieła Banksy’ego zaskakują i często skłaniają do refleksji. Z tego powodu nie mogło zabraknąć ich w naszym sklepie. W asortymencie znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego brytyjskiego graficiarza, do których należy, m.in. „Dziewczynka z balkonami” czy „Panda z pistoletami”. Wszystkie nalepki są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, która znajduje się w galerii zdjęć każdego naszego produktu ściennego. Zapewniamy, że każda wersja kolorystyczna prezentuje się bardzo estetycznie i jest bardzo trwała. Dodatkowo nasze dekoracje ścienne nie mają zapachu i nie wydzielają żadnych substancji, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne – również, jeśli masz w domu dzieci.

Nasz sklep z naklejkami na ścianę to prawdziwa skarbnica oryginalnych dekoracji do domów prywatnych oraz różnego rodzaju lokali. Jeżeli szukasz nieoczywistych sposobów na odświeżenie wnętrza, koniecznie zrób u nas zakupy!

Dziewczynka z balonami Dziewczynka z balonami
Cena: 19,99 zł
szt.
Dziewczynka z balonami XL Dziewczynka z balonami XL
Cena: 44,99 zł
szt.
Dziewczynka z sercem Dziewczynka z sercem
Cena: 19,99 zł
szt.
Dziewczynka z sercem XL Dziewczynka z sercem XL
Cena: 44,99 zł
szt.
Panda z pistoletami - Banksy Panda z pistoletami - Banksy
Cena: 35,99 zł
szt.
Protest z kwiatami Protest z kwiatami
Cena: 35,99 zł
szt.
facebook Twitter Alelgro
Sklep internetowy Shoper.pl