Produkt dnia

Kolorowe naklejki na ścianę do kuchni

Jeśli znudził Ci się wystrój Twojej kuchni, przedstawiamy Ci znakomite rozwiązanie, dzięki któremu tchniesz w to pomieszczenie nowe życie. Naklejki ścienne - bo o nich mowa, są idealne do przeprowadzenia błyskawicznej metamorfozy. W ten sposób bardzo łatwo odmienisz wnętrze i nie będziesz dłużej przyglądać się pustej ścianie. Tematyczne ozdoby dostępne w naszym sklepie pozwolą wprowadzić odpowiedni klimat w pomieszczeniu. Naklejka z filiżanką kawy lub ciekawy napis sprawią, że nie będziesz chciał wychodzić z kuchni!

Naklejki na ścianę do kuchni

Oferowane przez nas ścienne naklejki do kuchni wyprodukowane są z nietoksycznych, w pełni bezpiecznych tworzyw. Jeśli szukasz świetnej jakości dekoracji wykonanych z dbałością o każdy szczegół, nalepki dostępne w sklepie z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Wyraziste kolory oraz staranny nadruk ożywią Twoją kuchnię i dodadzą jej pożądanej przytulności. Naklejka ścienna znakomicie sprawdzi się również w roli prezentu. Każdy kawosz na pewno ucieszy się z dekoracji nawiązującej do jego ulubionego napoju.

Naklejki ścienne do kuchni z napisami

Nawet niewielka zmiana jest w stanie wywołać spektakularny efekt. Naklejki na ścianę do kuchni, na których widnieją napisy, są znakomitym pomysłem na szybką odmianę wnętrza. Jeśli jesteś amatorem kawy, z pewnością przypadną Ci do gustu produkty związane z tym napojem. Kolorowe treści zachęcające do jedzenia będą się rewelacyjnie prezentować nad stołem, przy którym siadasz do posiłku z rodziną. Ozdoby, które mamy w swojej ofercie, są łatwe w montażu i wykonane z trwałej folii samoprzylepnej, którą można czyścić. Nie musisz obawiać się więc, że z czasem naklejka się zniszczy. Jeśli będziesz chciał ją wymienić, to wyłącznie z tego powodu, że zapragniesz mieć nowy wzór, który ponownie pozwoli odmienić charakter wnętrza.

Oryginalne naklejki na ścianę do kuchni

Jeśli spodobały Ci się marokańskie kafle, ale nie masz możliwości, by całkowicie wymienić płytki, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Oferujemy kolorowe naklejki na ścianę do kuchni, które dzięki nadrukom wysokiej jakości bez trudu zakryją dotychczasowe, niechciane wzory. Dodatkowym atutem jest fakt, że naklejki mają kształt osobnych płytek, więc z łatwością stworzysz swoją autorską kompozycję.

Materiał, z którego wykonane są naklejki, jest odporny na ścieranie. Usuwanie ewentualnych zanieczyszczeń nie będzie ryzykowne. Świetnie sprawdzą się także w okolicach kuchenki bez obawy, że gorący tłuszcz uszkodzi ich powierzchnię. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na spektakularną metamorfozę kuchni przy niewielkim nakładzie finansowym. Jeśli w przyszłości zapragniesz kolejnej zmiany, z łatwością zdemontujesz nalepki i zamienisz je na nowe. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź naklejki dla siebie!

Arabeski Marokańskie Płytyki  20szt. Arabeski Marokańskie Płytyki 20szt.
Cena: 69,99 zł
szt.
BIAŁE RÓŻE BIAŁE RÓŻE
Cena: 18,99 zł
szt.
Bon Appetit Bon Appetit
Cena: 16,99 zł
szt.
Bon Appetit XL Bon Appetit XL
Cena: 22,99 zł
szt.
Cytat "Kuchnia jest sercem" Cytat "Kuchnia jest sercem"
Cena: 26,99 zł
szt.
Espresso Kawa - naklejka na ścianę  Espresso Kawa - naklejka na ścianę
Cena: 19,99 zł
szt.
Filiżanka Filiżanka
Cena: 16,99 zł
szt.
Filiżanka  XXL Filiżanka XXL
Cena: 36,99 zł
szt.
Filiżanka + napisy Filiżanka + napisy
Cena: 29,99 zł
szt.
Filiżanka Herbaty Filiżanka Herbaty
Cena: 16,99 zł
szt.
Filiżanka Herbaty XXL Filiżanka Herbaty XXL
Cena: 36,99 zł
szt.
Filiżanka KAWA XXL Filiżanka KAWA XXL
Cena: 42,99 zł
szt.
Filiżanka Kawy Filiżanka Kawy
Cena: 16,99 zł
szt.
Filiżanka KAWY kwiat ornament Filiżanka KAWY kwiat ornament
Cena: 42,99 zł
szt.
Filiżanka Kawy XXL Filiżanka Kawy XXL
Cena: 36,99 zł
szt.
Filiżanki kawy I Filiżanki kawy I
Cena: 16,99 zł
szt.
Filiżanki kawy I - XXL Filiżanki kawy I - XXL
Cena: 42,99 zł
szt.
Filiżanki kawy II Filiżanki kawy II
Cena: 16,99 zł
szt.
Filiżanki kawy III Filiżanki kawy III
Cena: 16,99 zł
szt.
facebook Twitter Alelgro
Sklep internetowy Shoper.pl