NAKLEJKI ŚCIENNE NATURA

Mieszkając w mieście, nie zawsze ma się okazję przebywać blisko natury, a takiego kontaktu zdecydowanie potrzebujemy. Dlaczego więc nie zapewnić go sobie w naszym mieszkaniu? To możliwe, dzięki kolorowym naklejkom na ścianę, które znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu. Przedstawiają one rozmaite cuda natury – drzewa, owady, czy kwiaty zarówno w wersji kolorowej, jak i czarno-białej. Dzięki ich żywym i soczystym kolorom efekt staje się niezwykle przekonujący, czyniąc wnętrze o wiele żywszym i pogodniejszym. Umieszczenie kwiatów na ścianę to doskonały sposób, aby niskim kosztem odmienić wnętrze nie do poznania. Wybierając nasze naklejki na ściany, decydują się Państwo na produkty najwyższej jakości – ich materiały wykazują się wysoką odpornością na przebarwienia i przetarcia.

Naklejki na ścianę - kwiaty, drzewa i inne rośliny

Montaż naklejek ściennych nie wymaga fachowej wiedzy. Ich aplikacja polega na odklejeniu od arkusza oraz przyklejeniu w wybrane miejsce. Dzięki temu, że dostępne wzory sprzedawane są w kompletach pojedynczych elementów, możliwe jest połączenie ich w kreatywną aranżację z innymi produktami. Nasze naklejki na ścianę można z łatwością wyczyścić, korzystając z nawilżonej gąbki lub szmatki.

Dekoracyjne naklejki na ścianę z motywami roślinnymi - kwiaty, drzewa

Choć w naszym sklepie znaleźć można dekoracje o przeróżnej tematyce, naklejki na ścianę w kwiaty, drzewa i inne motywy roślinne cieszą się wyjątkową popularnością. Natura od zawsze była inspiracją dla artystów, którzy właśnie w niej doszukiwali się źródła piękna. Roślinne wzory są poza tym uniwersalne – pasują do wnętrz urządzonych nowocześnie, klasycznie, romantycznie, glamour i w niemal w każdym innym stylu. Nasz bogaty katalog produktów w tej kategorii pozwala bez trudu dopasować naklejkę do charakteru wnętrza. Do wyboru są m.in. przepiękne fotografie prawdziwych kwiatów, naklejki ścienne w formie ludowych wycinanek czy też kompozycje przypominające obrazy malowane przez wybitnych artystów. Wśród nich są elementy o różnej wielkości. Dzięki temu można znaleźć zestaw pasujący na dużą ścianę w salonie, jak też niewielkie ozdoby na płytki w kuchni czy mebelki dziecięce. 

Szeroki wybór naklejek ściennych w kwiaty i drzewa

W naszym sklepie online naklejki ścienne w kwiaty i inne motywy roślinne dostępne są w przeróżnych wzorach, dlatego każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie. Wśród produktów są zarówno eleganckie ozdoby idealne do salonu lub sypialni, jak i wesołe obrazki, które ożywią wnętrze pokoju dziecięcego lub kuchnię. Do wyboru są fantazyjne ornamenty kwiatowe, jak też idealnie odwzorowane wizerunki konkretnych roślin, np. piwonii, maków, czy lilii. Ciekawym produktem jest duża naklejka na ścianę drzewo, która zawiera elementy w formie ramek do uzupełnienia własnymi fotografiami. Miłośnikom nowoczesnego stylu spodobają się natomiast dekoracje przypominające graffiti z motywem roślin i zwierząt. Aby ułatwić Państwu wybór, każdy zestaw naklejek opatrzony jest fotografią przedstawiającą ich aranżację w naturalnych wnętrzach. 

 Kwiaty maki - dekoracja do pokoju Kwiaty maki - dekoracja do pokoju
Cena: 35,99 zł
szt.
2 Margaretki 30cm 2 Margaretki 30cm
Cena: 16,99 zł
szt.
Bambus zielony Bambus zielony
Cena: 71,50 zł
szt.
Biały tulipan Biały tulipan
Cena: 34,99 zł
szt.
Czerwone maki - dekoracja do pokoju Czerwone maki - dekoracja do pokoju
Cena: 35,99 zł
szt.
Czerwone róże - naklejka na ścianę Czerwone róże - naklejka na ścianę
Cena: 35,99 zł
szt.
Delfin Delfin
Cena: 24,99 zł
szt.
Dmuchawiec - naklejka ścienna 130cm Dmuchawiec - naklejka ścienna 130cm
Cena: 39,99 zł
szt.
Dmuchawiec - naklejka ścienna 150cm Dmuchawiec - naklejka ścienna 150cm
Cena: 42,99 zł
szt.
Doniczki Doniczki
Cena: 16,99 zł
szt.
Drzewko czerwone kwiaty I Drzewko czerwone kwiaty I
Cena: 35,99 zł
szt.
Drzewko czerwone kwiaty II Drzewko czerwone kwiaty II
Cena: 39,99 zł
szt.
Drzewko i Ptaki Drzewko i Ptaki
Cena: 35,99 zł
szt.
Drzewko ramki 120cm Drzewko ramki 120cm
Cena: 42,99 zł
szt.
Drzewo 170 cm Drzewo 170 cm
Cena: 43,99 zł
szt.
DRZEWO RAMKI DRZEWO RAMKI
Cena: 71,50 zł
szt.
Dwa dmuchawce piękna naklejka Dwa dmuchawce piękna naklejka
Cena: 36,99 zł
szt.
FIOLETOWA ŁĄKA FIOLETOWA ŁĄKA
Cena: 35,99 zł
szt.
Fioletowe kwiatuszki - naklejka ścienna Fioletowe kwiatuszki - naklejka ścienna
Cena: 34,99 zł
szt.
Folk Deco Folk Deco
Cena: 35,99 zł
szt.
Folk Deco II Folk Deco II
Cena: 55,99 zł
szt.
facebook Twitter Alelgro
Sklep internetowy Shoper.pl