Produkt dnia

HUMORYSTYCZNE / ŚMIESZNE naklejki na samochód

Jeśli uwielbiasz auta i chciałbyś, by Twój pojazd nie był nudny, prezentujemy Ci produkty, dzięki którym nie miniesz nikogo, pozostając niezauważonym. W naszym sklepie dostępnych jest wiele wzorów śmiesznych naklejek na samochód, które z pewnością rozbawią kierowcę jadącego za Tobą. Możesz wybierać wśród zabawnych grafik lub napisów, dzięki którym Twój pojazd zyska nowe oblicze. Oferowane ozdoby są doskonałej jakości, zarówno jeśli chodzi o trwałość, jak i klasę nadruku.

Naklejki na samochód ze śmiesznymi napisami

Będąc osobą z dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie, z pewnością będziesz chciał ciekawie ozdobić swoje auto. Do tego celu możesz wykorzystać śmieszne naklejki na samochód, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Jeśli wybierzesz napis odnoszący się humorystycznie do specyficznego stylu jazdy, możesz rozładować emocje buzujące w kierowcy, który stoi za Tobą w długim korku. To również dobre rozwiązanie, by w lekki i śmieszny sposób wyrazić swoje przekonania na dany temat. Z pomocą naszych naklejek zrobisz to bez trudu!

Śmieszne naklejki na samochód dla kobiet

Nie od dzisiaj wiadomo, że panie za kierownicą są często obiektem żartów szczególnie ze strony mężczyzn. Jeśli jednak jesteś kobietą, której nie brakuje dystansu do siebie lub chcesz „puścić oczko” do kierowców płci męskiej, śmieszne naklejki na samochód dostępne w naszej ofercie z pewnością przypadną Ci do gustu. Takie wlepki świetnie sprawdzą się również jako prezent dla pani, która nie czuje się urażona nieco uszczypliwymi żartami. Wówczas z pewnością chętnie zamontuje na swoim samochodzie naklejkę z wybranym przez Ciebie napisem.

Humorystyczne naklejki na samochód

Chcąc wyróżnić swój samochód spośród setek podobnych modeli, możesz wykorzystać do tego celu śmieszną naklejkę. Oferujemy szeroki wybór napisów, które wywołają uśmiech na twarzy niejednego kierowcy, jak i zabawne grafiki, świetnie nadające się do ozdobienia tyłu Twojego pojazdu. Zmodyfikowane logo danej marki samochodowej, czy rozpoznawalne bajkowe lub popkulturowe postacie są do tego wprost idealne. Nasze naklejki charakteryzują się też wysoką odpornością na czynniki wewnętrzne. Sprawdź już dziś, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jadę wolno... Jadę wolno...
Cena: 6,49 zł
szt.
Nie jadę wolno... Nie jadę wolno...
Cena: 5,99 zł
szt.
Nie spieszy mi się... Nie spieszy mi się...
Cena: 7,99 zł
szt.
Niemiec dzwonił... Niemiec dzwonił...
Cena: 5,99 zł
szt.
Niemiec gonił do granicy ... Niemiec gonił do granicy ...
Cena: 7,99 zł
szt.
Niemiec płakał... Niemiec płakał...
Cena: 5,99 zł
szt.
Niemiec pod kocem trzymał.... Niemiec pod kocem trzymał....
Cena: 6,99 zł
szt.
Patrz w lusterka... Patrz w lusterka...
Cena: 5,99 zł
szt.
Samochód Rodzinny I ... Samochód Rodzinny I ...
Cena: 6,99 zł
szt.
Samochód Rodzinny II... Samochód Rodzinny II...
Cena: 6,99 zł
szt.
Ups... Ups...
Cena: 5,99 zł
szt.
facebook Twitter Alelgro
Sklep internetowy Shoper.pl