Produkt dnia

NAKLEJKI LUSTRZANE NA ŚCIANĘ

Wyjątkowe akcenty potrafią odmienić wnętrze nie do poznania. Można zrobić to za pomocą standardowych rozwiązań, jak: meble, figurki, czy obrazy, ale można ten efekt osiągnąć również w sposób bardziej oryginalny. Są nim bez wątpienia lustrzane naklejki na ścianę. Umieszczenie ich w dobrze nasłonecznionym pomieszczeniu to gwarancja niesamowitych wrażeń estetycznych. Dzięki odbiciu światła pokój znacząco się ożywi, a lustrzana powierzchnia sprawi, że optycznie się powiększy. Pośród dostępnych w naszym sklepie dekoracji lustrzanych znajdziecie Państwo zarówno fantazyjne wzory przedstawiające kwiaty, motyle, czy gwiazdy, jak i bardziej tradycyjne, regularne kształty. W przypadku tych drugich z łatwością ułożyć można w pełni funkcjonalne lustro, które zachwyci każdego, kto je zobaczy.

Szeroki wybór lustrzanych naklejek na ścianę

Oferowane w naszym sklepie naklejki lustrzane na ścianę sprzedawane są w kompletach składających się z pojedynczych elementów, co z pewnością zachwyci każdego, kto chciałby uwolnić swoją kreatywność w urządzaniu wnętrza. Dzięki bardzo wysokiej jakości wykonania ryzyko przypadkowego odklejenia się zostało wyeliminowane, co z pewnością docenią Klienci posiadający dzieci. Ich wyjątkowy wygląd sprawia, że będą się świetnie prezentować niezależnie od powierzchni.

Dekoracje lustrzane na ścianę

Nasza szeroka gama produktów obejmuje dekoracje lustrzane w wielu wzorach do wyboru. Wśród nich są między innymi lustra samoprzylepne, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych wersji. Pozwalają uzyskać podobny efekt wizualny, a jednocześnie są znacznie tańsze i bezpieczniejsze ze względu na to, że nigdy nie się stłuką. Można je nakleić w przedpokoju, ale doskonale prezentują się także w pokoju dziennym, powiększając optycznie pomieszczenie.

Polecamy również inne rodzaje lustrzanych naklejek na ścianę, które często składają się z wielu mniejszych elementów w kształcie kwiatów, motyli, gwiazdek, czy figur geometrycznych. Można je zamontować na dowolnej gładkiej powierzchni we wnętrzu mieszkania według wzoru umieszczonego na opakowaniu bądź własnego pomysłu.

Naklejki lustrzane udekorują każde wnętrze

Zaletą dekoracji lustrzanych jest bez wątpienia możliwość ich wszechstronnego zastosowania, choćby ze względu na neutralny i gładki wzór. Można je zamontować w łatwy sposób, wykorzystując dołączone do kompletów taśmy dwustronne, które wykazują doskonałą przyczepność do gładkich powierzchni ścian, mebli, drzwi czy elementów ze szkła. Nasze propozycje to przede wszystkim naklejki lustrzane na ścianę, którymi można udekorować każdą pustą powierzchnię we wnętrzu w każdym stylu. Szczególnie dobrze prezentują się w salonie oraz w sypialni, jednak równie dobrze można je zamontować w kuchni, przedpokoju, a także pokoju dziecka.

Dla najmłodszych mamy specjalne wersje naklejek, np. kompozycje składające się z motylków czy też wizerunków wróżek i gwiazdek. Dekorowanie naklejkami wnętrz może być świetną zabawą dla całej rodziny. Ze względu na podobną, lustrzaną powierzchnię, można dowolnie łączyć elementy z różnych zestawów, tworząc tym samym jedyną w swoim rodzaju autorską kompozycję. 

Diamenciki Diamenciki
Cena: 29,99 zł
szt.
Gwiazdki 13sztuk Gwiazdki 13sztuk
Cena: 35,99 zł
szt.
Koła Ślimaki Koła Ślimaki
Cena: 35,99 zł
szt.
Kwiaty - naklejka lustrzany efekt 14 sztuk Kwiaty - naklejka lustrzany efekt 14 sztuk
Cena: 24,99 zł
szt.
Lustro samoprzylepne Lustro samoprzylepne
Cena: 39,99 zł
szt.
Lustrzane Fale Lustrzane Fale
Cena: 31,99 zł
szt.
Lustrzane Koła Kółka Lustrzane Koła Kółka
Cena: 31,99 zł
szt.
Lustrzane Kropki - 28 sztuk Lustrzane Kropki - 28 sztuk
Cena: 24,99 zł
szt.
Lustrzane kwiaty 6 sztuk Lustrzane kwiaty 6 sztuk
Cena: 35,99 zł
szt.
Lustrzane serduszka Lustrzane serduszka
Cena: 19,99 zł
szt.
  • nowość
Lustrzany wzorek Lustrzany wzorek
Cena: 19,99 zł
szt.
Lustrzany wzór samoprzylepny Lustrzany wzór samoprzylepny
Cena: 39,99 zł
szt.
  • nowość
Motyle (14szt.) Motyle (14szt.)
Cena: 31,99 zł
szt.
Motylki małe (14szt.) Motylki małe (14szt.)
Cena: 24,99 zł
szt.
Romby efekt lustra - zestaw 50x100cm Romby efekt lustra - zestaw 50x100cm
Cena: 45,99 zł
szt.
Stokrotki Stokrotki
Cena: 34,99 zł
szt.
Sześciokąty 7szt.  Sześciokąty 7szt.
Cena: 31,99 zł
szt.
Trójkąciki Trójkąciki
Cena: 35,99 zł
szt.
Wróżki Wróżki
Cena: 24,99 zł
szt.
facebook Twitter Alelgro
Sklep internetowy Shoper.pl