Produkt dnia

NAKLEJKI ŚCIENNE DLA DZIECI

Niezależnie od tego, czy szukasz ozdób na ścianę dla dziewczynki, czy dla chłopca znajdziesz tutaj coś dla siebie. Pośród wielu dostępnych dekoracji ścianę do pokoju dziecięcego znajdziecie Państwo mnóstwo wzorów przedstawiające postaci z bajek, piękne rysunki, czy ożywiające wnętrze drzewo. Dzięki temu z łatwością można dopasować wzór do tego, co Wasze pociechy lubią najbardziej. Jednymi z najbardziej zaskakujących ozdób do pokoju dziecięcegonaklejki 3D na ścianę, które wręcz zostały stworzone dla dzieci. Dzięki efektowi, który tworzą naklejki 3D dla dzieci, ma się wrażenie, że przedstawiane postaci zaraz wyjdą ze ściany i zaczną uczestniczyć w zabawie.

Naklejki na ścianę dla dzieci - Ozdoby dla chłopca i dziewczynki

Na niesamowite doznania ma duży wpływ również bardzo wysoka jakość wszystkich produktów oferowanych w naszym sklepie. Naklejka do pokoju dziecięcego pozwoli na skuteczne ozdobienie pokoju dziecka w prosty sposób. Montaż odbywa się poprzez odklejenie od arkusza oraz przyklejenie w wybranym miejscu. W przypadku zmiany decyzji nalepkę na ścianę do pokoju dziecięcego można umieścić w innym miejscu. Tym, co cechuje nasz produkt, jest możliwość jego łatwego wyczyszczenia, co jest bardzo istotne w przypadku naklejek dekoracyjnych przeznaczonych dla dzieci. Wystarczy przetrzeć je wilgotną gąbką lub szmatką.

Dekoracyjne naklejki ścienne dla dzieci

Dostępne w naszym sklepie naklejki do pokoju dziecięcego pozwalają w szybki i prosty sposób stworzyć dekorację, która ożywi i rozweseli każde wnętrze. Do wyboru są przeróżne motywy odpowiednie dla niemowląt, starszych dzieci, a także dla młodzieży. Wśród produktów znaleźć można ozdoby uniwersalne, a także typowe dla dziewczynek i chłopców. Mamy również nalepki personalizowane, które można uzupełnić imieniem dziecka. Katalog obejmuje dziesiątki wzorów, dzięki którym dziecięcy pokój można w kilka chwil zamienić w bajkową krainę sprzyjającą beztroskiej zabawie lub po prostu nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Jeśli chcą Państwo sprawić radość swoim dzieciom, zachęcamy do obejrzenia naszego katalogu produktów z całą rodziną i potem wspólnego dekorowania ścian wybranymi naklejkami. Ich montaż jest bardzo łatwy, lecz pomoc najmłodszych będzie jak najbardziej wskazana. 

Szeroki wybór naklejek na ścianę dla chłopca i dziewczynki

W naszym bogatym katalogu produktów znaleźć można uniwersalne naklejki na ścianę dla dzieci, jak również produkty dedykowane wyłącznie dziewczynkom lub chłopcom. Wszystkim maluchom spodobają się na przykład zestawy fluorescencyjnych gwiazdek świecących w nocy czy kolorowe ozdoby przedstawiające zwierzątka lub postacie z bajek. Starszym dzieciom bez względu na płeć warto sprawić tablicę samoprzylepną, po której mogą pisać przy pomocy dołączonej kredy. Z kolei młodszym pociechom przyda się naklejka ścienna z miarką do zaznaczania wzrostu. Dla córeczki można wybrać ozdoby typowo dziewczęce przedstawiające, np. baletnicę, wróżkę, jednorożca, motylki, kwiatuszki itp. Jeśli chodzi natomiast o naklejki na ścianę dla chłopca, to najlepsze będą te z obrazkiem samochodu, samolotu, statku pirackiego, piłki czy motocykla. Te wszystkie wzory znajdą Państwo w naszym sklepie online. Wiele z nich jest w wersji personalizowanej, gdzie obok obrazka można umieścić imię swojej pociechy. 

Piękne naklejki na ścianę dla dzieci z motywami z bajek

Szukając pomysłu na ciekawą dekorację do pokoju dziecięcego, z pewnością warto rozważyć naklejki ścienne przedstawiające sceny i postacie z bajek. W naszym sklepie online mamy ich duży wybór – są to kolorowe obrazki z najmodniejszych filmów animowanych, ale także znanych od pokoleń opowieści na dobranoc. Wśród dostępnych naklejek na ścianę dla dzieci o tematyce bajkowej polecamy między innymi te z Kubusiem Puchatkiem, Świnką Peppą, Elsą i Olafem z bajki „W krainie lodu”, Królewną Śnieżką itp. Nieco starszym dzieciom, szczególnie chłopcom, spodobają się ozdoby przedstawiające znanych bohaterów filmowych, np. Spidermana czy Batmana. Warto zwrócić uwagę również na naklejki 3D z niesamowitym efektem trójwymiarowego obrazu, które dostępne są także z motywami bajkowymi i filmowymi. 

Księżyc i Gwiazdki fluorescencyjne żółte Księżyc i Gwiazdki fluorescencyjne żółte
Cena: 7,98 zł
szt.
Aniołki Aniołki
Cena: 7,98 zł
szt.
Serduszka Serduszka
Cena: 7,98 zł
szt.
Malutkie kwiatuszki - naklejka dla dzieci Malutkie kwiatuszki - naklejka dla dzieci
Cena: 7,99 zł
szt.
Zakochane myszki - naklejka na ścianę Zakochane myszki - naklejka na ścianę
Cena: 9,99 zł
szt.
Gwiazdki fluorescencyjne 100 sztuk żółte Gwiazdki fluorescencyjne 100 sztuk żółte
Cena: 11,99 zł
szt.
Gwiazdki fluorescencyjne 100 sztuk kolorowe Gwiazdki fluorescencyjne 100 sztuk kolorowe
Cena: 12,99 zł
szt.
Kółka Kropki Okręgi 55 sztuk Kółka Kropki Okręgi 55 sztuk
Cena: 12,99 zł
szt.
Motylki z magnesem - ciemny róż Motylki z magnesem - ciemny róż
Cena: 13,99 zł
szt.
Motylki z magnesem - niebieskie Motylki z magnesem - niebieskie
Cena: 13,99 zł
szt.
Kolorowe Motylki 17szt. Kolorowe Motylki 17szt.
Cena: 13,99 zł
szt.
Ciuchcia - Pociąg S Ciuchcia - Pociąg S
Cena: 13,99 zł
szt.
Motylki z magnesem I Motylki z magnesem I
Cena: 13,99 zł
szt.
Motylki z magnesem II Motylki z magnesem II
Cena: 13,99 zł
szt.
Motylki z magnesem III Motylki z magnesem III
Cena: 13,99 zł
szt.
Motylki z magnesem - jasny róż Motylki z magnesem - jasny róż
Cena: 13,99 zł
szt.
Maska Batmana 1 Maska Batmana 1
Cena: 15,99 zł
szt.
Maska Batmana 2 Maska Batmana 2
Cena: 15,99 zł
szt.
Imię dziecka + Logo Batman V Imię dziecka + Logo Batman V
Cena: 15,99 zł
szt.
facebook Twitter Alelgro
Sklep internetowy Shoper.pl